img

سمینار چرا بیست تا سی سالگی مهم است، برگزار میگردد

ما در بیست سالگی و بیست و چند سالگی گمان می‌کنیم «شغل بعداً سر می‌رسد، ازدواج بعداً اتفاق می‌افتد، بچه ها بعداً به دنیا می‌آیند، حتى مرگ بعداً به سراغ‌مان می‌آید»… دوره‌ای که هر بزرگسالی برای رسیدن به بزرگسالی خود، بی‌شک آن را تجربه و سپری کرده است و هر کودکی احتمالاً روزی آن را تجربه خواهد کرد.


سمینارچرابیست تاسی سالگی مهم است،برگزارمی گردد.
۱۱مهرماه

ساعت ۱۶:۳۰الی۱۹
تالارکتابخانه خوارزمی
مدرس:محمدنجفی بنیانگذار بیست تاسی ومربی توسعه فردی
لینک ثبت نام:
Http://shirazevents.ir/bistasi

۲۰تا۳۰

«چرا بیست تا سی سالگی مهم است؟»

ما در بیست سالگی و بیست و چند سالگی گمان می‌کنیم «شغل بعداً سر می‌رسد، ازدواج بعداً اتفاق می‌افتد، بچه ها بعداً به دنیا می‌آیند، حتى مرگ بعداً به سراغ‌مان می‌آید»… دوره‌ای که هر بزرگسالی برای رسیدن به بزرگسالی خود، بی‌شک آن را تجربه و سپری کرده است و هر کودکی احتمالاً روزی آن را تجربه خواهد کرد. در شرایطی که بسیاری از ما تا سى سالگى کاری را شروع می‌کنیم، ازدواج می‌کنیم یا با شریک آینده زندگی خود آشنا می‌شویم , بیشترین تغییر شخصیت در قیاس با هر زمان دیگرى در زندگى طى دهه بیست سالگى اتفاق مى‌افتد، آنگاه جای شگفتی بسیار است که چرا ۲۰ تا ۳۰ سالگی را جدی نمی‌گیریم! و این چنین است که چند سال مهم و کلیدی از زندگی‌ بسیاری از ۲۰ تا ۳۰ ساله‌ها مُفت-مُفت می‌گذرد و در نهایت ما با انبوهی از سی ساله‌هایی مواجه می‌شویم که هنوز آماده ورود به جهان واقعی زندگی و کار نیستند و بدون حمایت و پول توجیبی پدر و تیمارداری مادر، چه بسا ظرف چند روز تلف شوند. سی ساله‌هایی که بسیاری از آنها واجد بسیاری از مهارت‌ها نیستند: نه خلاقند، نه هدف دارند، نه حرف زدن و ارتباط برقرار کردن با دیگران را بلدند، نه مدیریت زمان و مدیریت استرس را یاد گرفته‌اند، نه درکی از کار گروهی دارند، نه می‌دانند چه طور حساب و کتاب زندگی‌شان را نگه دارند و… سی ساله‌هایی که هیچ بینشی نسبت به زندگی امروز و فردای خود ندارند. در این رویداد خواهیم کوشید به این سؤال جواب دهیم که «چرا بیست تا سی سالگی مهم است؟» و چه می‌توان کرد تا این دوره مهم و کلیدی زندگی افراد، پربارتر و غنی‌تر از آن چیزی شود که می‌توان تصور کرد.

هدف: پس از این کارگاه چه چیزی یاد خواهید گرفت: می‌توانید به این سؤال جواب دهید که «چرا بیست تا سی سالگی مهم است؟» چگونه می‌توانید از این دوره از عمر خود بیشترین بهره را ببرید. عوامل کلیدی و تأثیرگذار بر کیفیت زندگی در این دوره چیستند و چرا باید به آنها توجه کرد. به عنوان پدر و مادر، مربی، مدیر، همکار و… چگونه می‌توانید به بیست تا سی ساله‌هایی که با آن‌ها سر و کار دارید، کمک کنید تا از این دوره از زندگی خود بهره بیشتری ببرند.

عناوین و موضوعات: بیست تا سی سالگی به چه معناست؟ چرا بیست تا سی سالگی مهم است؟ برای خود سرمایه هویتی دست و پا کنید. دوستانِ دوستانِ دوستان‌تان را جدی بگیرید. دوستان و خانواده آینده خود را انتخاب کنید. اسبی برای سواری پیدا کنید. رشته تحصیلی و تخصص شما چیست؟ شرکت، رییس و همکاران شما کیستند؟ چه کسانی دوستان شما هستند؟ کاری برای انجام دادن پیدا کنید. روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید. مربی یا راهنمایی برای خود پیدا کنید.

ارائه توسط محمد نجفی

  • بنیانگذار «بیست‌تا‌سی» و مربی توسعه فردی

مخاطبان: دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی بیست تا سی ساله‌ها کسانی که در آینده‌ای نه چندان دور به بیست تا سی سالگی عمر خود می‌رسند کسانی که با بیست‌تاسی‌ساله‌ها سر و کار دارند.


شنبه, مهر ۱ام, ۱۳۹۶